Česko-německý fond budoucnosti
česky deutsch

Aktuality

Ministr školství Petr Fiala: „Česko-německý fond budoucnosti je významným partnerem“

(Praha) Celkovou částkou 20 843 000 Kč podpoří Česko-německý fond budoucnosti v následujícím čtvrtletí spolupráci mezi občany obou zemí. Rozhodla o tom správní rada na svém pravidelném čtvrtletním zasedání, jež se na pozvání ministra školství, mládeže a tělovýchovy prof. Petra Fialy, konalo v pondělí a v úterý v sídle ministerstva školství. Díky finanční podpoře fondu se tak v příštích měsících uskuteční více než 118 partnerských projektů, sdělili spolupředsedové správní rady Albrecht Schläger a Kristina Larischová.

více

Nepřehlédněte: Česko-německý fond bodoucnosti má novou adresu!

Od 1.12.2012 máme novou adresu: Česko-německý fond budoucnosti Železná 24 110 00 Praha 1 Telefonní linky zůstávají beze změny. Z důvodu stěhování může být telefonická dostupnost dočasně omezena. Omlouváme se za případné komplikace. Váš Česko-německý fond budoucnosti
více

Ještě do 29.11. v Praze: Česko-německá výstava „Křížové cesty Šluknovska"

Česko-německá výstava „Křížové cesty Šluknovska - Kreuzwege im Schluckenauer Zipfel je do konce listopadu k vidění v Nostickém paláci v Praze. Příběhy čtrnácti křížových cest, vybudovaných v průběhu 18. až 20. století ve Šluknovském výběžku, doplňují aktuální a dobové fotografie a situační plány.
více

24. listopadu: Udílení Drážďanské ceny lyriky 2012

Drážďanská cena lyriky 2012 se vyznačuje nejen svou dvojjazyčností a multinacionálností, ale také svou otevřeností. Možné nominace vlastních nebo cizích příspěvků nepodléhají žádným tematickým omezením. Veřejná soutěž s přednesem se koná 24. listopadu v literárním domě Villa Augustin v Drážďanech.
více
 
Česko-německý fond budoucnosti