Česko-německý fond budoucnosti
česky deutsch

Aktuality

Česko-německá novinářská cena vstupuje do druhého ročníku

Tisková zpráva, 1. června 2017 Startuje druhý ročník Česko-německé novinářské ceny. Příspěvky lze podávat do 31. 7. 2017. Cenu vypisuje Česko-německý fond budoucnosti ve spolupráci se Syndikátem novinářů ČR a Německým svazem novinářů (DJV).
více

Felixi Kolmerovi k 95. narozeninám

„Drahý Felixi, velice si vážíme našeho přátelství a všeho, co jsi vykonal pro česko-německé smíření, Tvé nesmírné osobní statečnosti a laskavosti, kterou společně se svými zkušenostmi a vědomostmi předáváš mladé generaci.

více

Seznam aktualně schválených projektů

ČÍSLO / NUMMER ID NÁZEV / TITEL ČÁSTKA / SUMME 6_17_4426 4426 Učíme se v dialogu – Jedenáctý ročník česko-německého jazykového tandemového kurzu / Lernen im Dialog - Elfter deutsch-tschechischer Tandemsprachkurs 85
více

Česko-německý fond budoucnosti poskytne na přeshraniční projekty finanční prostředky ve výši zhruba 22,3 milionu korun

Tisková zpráva, 7. dubna 2017 (Praha) Česko-německý fond budoucnosti (ČNFB) schválil podporu dalších 184 česko-německých projektů. Ve čtvrtek uvolnila správní rada Fondu budoucnosti na svém pravidelném zasedání pořádaném v Praze za tímto účelem prostředky ve výši zhruba 22,3 milionu korun.

více

Zahájení výstavy o německé odbojové skupině Weiße Rose v Praze

Na Bavorském zastoupení v Praze je možné do půlky května navštívit skvělou výstavu o německé studentské odbojové skupině Weiße Rose.

více
 
Česko-německý fond budoucnosti