Česko-německý fond budoucnosti
česky deutsch

Aktuality

Seznam aktuálně schválených projektů

ČÍSLO / NR.
více

„Čechy a Němce spojuje velká solidarita s lidmi na Ukrajině“/ Fond budoucnosti umožňuje společné projekty ve prospěch Ukrajiny

„Čechy a Němce spojuje velká solidarita s lidmi na Ukrajině“ Fond budoucnosti umožňuje společné projekty ve prospěch Ukrajiny Tisková zpráva, 29. března 2022 (Praha) Česko-německý fond budoucnosti podporuje společné iniciativy, které Češi a Němci realizují ve prospěch ukrajinských občanů.
více

Pomozme Ukrajině společně!

Drtivá většina české i německé společnosti vnímá válku na Ukrajině i přes odlišné historické zkušenosti Čechů a Němců shodně: jako akt ruské agrese vůči suverénnímu státu, který brání nejen svou vlastní existenci, ale také hodnoty svobody, demokracie a míru, na nichž stojí i naše práce.
více

25. výročí Česko-německé deklarace: Česko-německý fond budoucnosti představuje nový průzkum veřejného mínění k příhraničním regionům a vyhlašuje nové programy podpory

U příležitosti 25. výročí Česko-německé deklarace z 21. ledna 1997 představuje Česko-německý fond budoucnosti nový průzkum veřejného mínění k životu v příhraničních regionech v obou zemích a vyhlašuje hned několik nových programů podpory.

více
 
Česko-německý fond budoucnosti