Česko-německý fond budoucnosti
česky deutsch

Aktuality

Platí pro podání žádostí lhůta 31. 3. 2020?

Platí pro podání žádostí lhůta 31. 3. 2020? Nejbližší lhůta pro podání žádostí 31. 3. 2020 se blíží a my budeme rádi, pokud se rozhodnete uskutečnit v příštích měsících česko-německý projekt s naší podporou a žádost o finanční příspěvek ke konci března podáte.
více

Zasedání Správní rady poprvé online

Díky internetu je bez ohledu na současnou mimořádnou situaci možné uskutečnit zasedání naší správní a dozorčí rady online – a to historicky poprvé.. Hlasování právě probíhá a o podpoře nových česko-německých projektů bude rozhodnuto do konce března. O výsledcích Vás budeme obratem informovat.
více

Opatření v souvislosti s epidemií koronaviru

Opatření v souvislosti s epidemií koronaviru Z důvodů prevence i my omezujeme provoz naší kanceláře v Železné ulici v Praze. Až do odvolání nás prosím kontaktujte především emailově, osobní konzultace nejsou možné.
více

Česko-německé síťovací setkání k našemu Tématu roku 2020

Rádi byste se pustili do projektu v rámci našeho "zeleného" tématu roku 2020, ale chybí vám projektový partner v Německu? Právě pro vás připravujeme česko-německé síťovací setkání, které se uskuteční ve dnech 27.-28. dubna 2020 na Toulcově dvoře v Praze.
více

Fond budoucnosti vyplatil přes 6,1 milionů korun přeživším nacistické perzekuce v ČR

Péče o oběti nacismu pokračuje. Česko-německý fond budoucnosti vyplatil přes 6,1 milionů korun přeživším nacistické perzekuce v ČR (Praha) Téměř tisícovka občanů České republiky, kteří byli za druhé světové války pronásledováni ze strany nacistického režimu, obdržela v loňském roce finanční podporu.
více
 
Česko-německý fond budoucnosti