Česko-německý fond budoucnosti
česky deutsch

Aktuality

 
 

Opatření v souvislosti s epidemií koronaviru

Z důvodů prevence i my omezujeme provoz naší kanceláře v Železné ulici v Praze. Až do odvolání nás prosím kontaktujte především emailově, osobní konzultace nejsou možné. I na dálku jsme vám však k dispozici pro řešení všech složitostí, které ve vašich projektech i v souvislosti s nastalou epidemií vzniknou, a rádi s vámi budeme konzultovat i další nápady, které byste v česko-německém světě rádi uskutečnili (až se situace uklidní :).

Jak postupovat, pokud realizaci vašeho projektu ovlivnil koronavirus?

Mnozí z vás měli pro nadcházející týdny a měsíce naplánovány různorodé aktivity, které jsme finančně podpořili. Budeme se snažit o maximální vstřícnost, pokud se vám je kvůli nastalé krizové situaci nepodaří uskutečnit podle plánu.

Prosíme, prověřte možnost odložení akce a nový termín oznamte mailem vašemu projektovému referentovi. V případě, že je akci nutné zrušit úplně, pokuste se snížit náklady bezplatným nebo finančně výhodným stornem. Pokud náklady přesto vzniknou (nebo už vznikly), mohou být s ohledem na výjimečnou situaci ve zdůvodněných případech uznány jako oprávněné výdaje v rámci poskytnutého příspěvku a po předložení dokladů mohou být vyúčtovány (snahu o bezplatné storno prosím doložte).

 
zpět
 
 
Česko-německý fond budoucnosti